Naamloos-1

 

Dag beste WMTBschool-members,

 

 

Deze zondag staat de voorlaatste te gekke, superleuke, technische training van de WaaslandMTBschool geprogrammeerd. Ge weet wel, met jullie lievelingstrainer op de mooiste trails leren biken zoals een pro. Wie zou dat nu niet willen? 😉

 

Deze keer spreken we in Herentals af, toch een vaste locatie van onze school. ‘T is dan ook de ideale plek om er met alle groepen het niveau wat te verleggen en er is zelfs dan nog plaats om de ouders in drie niveaugroepen een toertje te doen rijden. Jullie moeten je dus geen zorgen maken over je ouders, want we gaan ze nuttig bezighouden 🙂

 

Afspreken doen we aan het Bloso-domein van Herentals. Adres: Vorselaarsebaan 60, 2200 Herentals

De training start zoals gewoonlijk stipt om 10 uur en eindigt om 13 uur.

Er is een ruime parking tegenover de ijsbaan!

 

 

Een maand later, op zondag 1 maart, gaat de laatste training van dit seizoen door. We trekken dan naar Genk, één van dé toplocaties van Vlaanderen om te mountainbiken. Komt goed!

 

Graag willen we nog even reclame maken voor het eetfestijn van ons jongerenteam. Dat Dare2b WMTB team bestaat uit 10 gemotiveerde jongeren die uit onze school komen en in optimale omstandigheden aan competitie willen doen. Wie weet zit jij er later zelf ook bij, dus kom hen met zoveel mogelijk mensen steunen op hun eetfestijn. Alle info op dare2bwaaslandmtbteam of aan de bevoorradingspost in Herentals.

 

Tot zondag!!